Szanowni Państwo,

Zbliża się koniec roku szkolnego, dlatego też pragniemy nakreślić Państwu, jak będą wyglądały ostatnie dni nauki oraz zakończenie roku szkolnego.

• 21.06 -22.06 -to gminne dni sportu, wtedy też znaczna część uczniów naszej szkoły jedzie na zawody sportowe do Goliny. Reszta uczniów pozostaje pod opieką wychowawców na terenie szkoły. Lekcje zakończą się ok. godz. 13.30 i dzieci wrócą do domu dowozem wraz z uczniami wracającymi z zawodów (13.30 -14.00).
  • 23.06.2021 (środa) -uczniowie spędzają „Dzień z wychowawcą”. Wtedy też odbywają się wycieczki rowerowe, wyjazdy do kina, na basen i inne (wg klasowych ustaleń). Zajęcia kończą się o godzinie 14.00.
  • 24.06.2021 (czwartek) -dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

25.06.2021r. odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Godzina 9.00 -klasy I-VII

Godzina 10.00 -klasa VIII.

Uczniowie klas I-VII wchodzą do szkoły i każdy (w maseczce i z zachowaniem reżimu sanitarnego) udaje się bezpośrednio do swojej klasy. Tam następuje rozdanie świadectw, po którym dzieci opuszczają budynek szkoły. Do szkoły wchodzą tylko uczniowie, Rodzice zostają w domach, a w przypadku młodszych dzieci – czekają na parkingu. Nie przewiduje się apelu ani części artystycznej.

Uczniowie klasy VIII przyjeżdżają do szkoły na godzinę 9:30 -przebieg zakończenia -według ustaleń z wychowawcą.