Dnia 25 października 2023r. w Szkole Podstawowej  im. Marii Skłodowskiej- Curie w Przyjmie odbyło się kolejne Jesienne Spotkanie Integracyjne dla najmłodszych, które już chyba na stałe wpisało się w tradycję naszej szkoły. Tegoroczna uroczystość nosił hasło

„Bal u Królewny Marchewki”.

Gospodarzami  powyższej uroczystości byli uczniowie, rodzice i wychowawca klasy III.

Młodzi aktorzy zaprezentowali interaktywne przedstawienie pt.: „Bajka o Śpiącej Marchewce” – w której to rymowanej opowieści, tańczyli, śpiewali i czarowali razem ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami. Następnie bawiliśmy się wspólnie w rytm dyskotekowej muzyki. Potem wszyscy zostaliśmy zaproszeni na przepyszną marchewkową ucztę przygotowaną w całości przez rodziców. Mogliśmy także sami przygotować soczek marchewkowy. Na koniec marchewkowi naukowcy dzięki przygotowanej prezentacji multimedialnej pod tytułem „W marchewkowym królestwie” – zgłębili tajemnice tego warzywa.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny jesienny bal! Ciekawe kto tym razem nas zaprosi?

Z marchewkowym pozdrowieniem

wychowawca klasy III – Agnieszka Borowska