W dniu 14 kwietnia odbyła się lekcja pokazowa, w której uczestniczyli uczniowie klasy 8 na temat: „Kreatywnego podejścia w doradztwie zawodowym”, zorganizowana przez doradczynię zawodową Ewę Wróbel i Panią Annę Koziarską z Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie.  Warsztaty dla uczniów odbyły się z wykorzystaniem zadań Escape Room. Kreatywność i zaangażowanie młodzieży przeszło nasze oczekiwania. Nasze zaproszenie przyjęły również doradczynie zawodowe ze Szkoły Podstawowej Marii Konopnickiej w Radolinie oraz ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach. Zdjęcia wykonane podczas zajęć zostały uwiecznione aparatem fotograficznym, który nasza Szkoła otrzymała w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Ewa Wróbel