Dnia 18 listopada 2021 r. w naszej szkole zorganizowano happening pod nazwą „Rzuć palenie razem z nami”. Uczniowie klas IV – VIII wzięli udział w działaniach promujących zdrowie, dotyczących profilaktyki antytytoniowej. Uczniowie przygotowywali prace plastyczne, zachęcające do zerwania z nałogiem palenia papierosów. Prace uczniów zostały wyeksponowane w holu szkoły. Dziękujemy klasom i uczniom, którzy wzięli udział w przygotowaniu plakatów. Mamy nadzieję, że to była wartościowa lekcja dotycząca profilaktyki antytytoniowej. Jury w składzie: Bogumiła Kowalska, Ewa Wendt i Marek Wendt wyłoniło laureatów:

I miejsce – Brayan Kocimski

I miejsce – Aleksander Nowak i Adrian Dylewski

II miejsce – Oskar Łopaciński i Borys Łopaciński

II miejsce – Nadia Szygenda, Lena Piniecka, Maja Wojtaszewska, Zuzanna Łętowska, Tatiana Jakubowska

III  miejsce – Kaja Gołdych

III miejsce – Jakub Młodożeniec

Wyróżnienia otrzymali: Dominik Błaszczyk, Dawid Błaszczyk, Wiktor Warwas, Ksawery Grodzki, Jakub Staszak i Marcel Dutkowiak.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Serdecznie gratulujemy!

Bogumiła Kowalska