W piątek 7 czerwca w ramach Dnia Pustej Klasy został zorganizowany w naszej szkole Piknik Rodzinny.

Z okazji Pikniku Rodzinnego odbyły się mecze: Rodzice – Uczniowie. W każdym meczu, to uczniowie okazali się najlepszymi piłkarzami i w nagrodę otrzymali pamiątkowe medale. Mecze te sprawiły dużo radości zarówno rodzicom, jak i ich dzieciom:)

W tym dniu nie zabrakło zabawy przy muzyce i konkurencji sportowych, które stały się okazją do rozwijania zamiłowania do aktywności sportowej:):):)

Gościliśmy również tego dnia policjantów, strażaków i ratowników:)

Nie mogło zabraknąć na Pikniku Rodzinnym dużej, nadmuchiwanej zjeżdżali, która była jedną z atrakcji dla najmłodszych dzieci:)