Szanowni Rodzice i Opiekunowie Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie. Przedstawiamy Państwu naszą ofertę na nowy rok szkolny 2022/2023 . Serdecznie zachęcamy do skorzystania z niej poprzez wpłaty indywidualne w sklepie online NAU.

Dodatkowo wpisując kod rabatowy NAU56 może otrzymać dodatkowe zniżki na zakup ubezpieczenia. Uwaga! Aktualna oferta na rok szkolny 2022/23 będzie dostępna w sklepie od 15 sierpnia 2022.
Sklep z ubezpieczeniem NNW dzieci
Wybierając ubezpieczenie NNW Dzieci i Młodzieży w NAU, dzieci będą pod ochroną 24/7 zarówno w placówce, jak i poza nią. Ochrona obowiązuje, również w wakacje i na całym świecie.
Tak samo jak w poprzednich latach świadczenia są dopasowane do potrzeb dzieci na każdym etapie edukacji.