Drodzy Rodzice.

W naszej gminie realizowany jest projekt w ramach Modułu IV programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”, który dotyczy świadczenia usług rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży posiadających orzeczenie o niepełnosprawności, bez względu na stopień niepełnosprawności.

Zajęcia będą odbywać się grupowo (ok. 10 osób) w miłej, przyjaznej atmosferze,

w salach rehabilitacyjnych w Dziennym Domu Senior+, w Golinie,

przy Placu Kazimierza Wielkiego 8.

Poprowadzi je wykwalifikowany rehabilitant z ogromnym doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Proponowane zajęcia mają wymiar dobrej zabawy połączonej z rehabilitacją. Zajęcia będą odbywać się w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wytycznych epidemiologicznych.

Terminy zajęć:

– 29 listopada 2021 r. – godz. 16.30 (I grupa), godz. 17.30 (II grupa)

– 7 grudnia 2021 r. – godz. 16.30 (I grupa), godz. 17.30 (II grupa)

– 13 grudnia 2021 r. – godz. 16.30 (I grupa), godz. 17.30 (II grupa)

Rodzice, którzy zapiszą i przywiozą dziecko na zajęcia proszeni są o przywiezienie kserokopii orzeczenia o niepełnosprawności swojego dziecka.

Zapisy prowadzi:

Pani Aneta Janiak, tel. kontaktowy 602 215 969,