Grudzień to świąteczny, magiczny czas,  w którym ludzie  bardziej niż zwykle otwierają swoje serca na potrzeby innych.

W naszej szkole od wielu lat podtrzymujemy świąteczne i mikołajkowe tradycje.

7 grudnia od samego rana uczniowie jak co roku prezentowali się w pięknych czerwonych mikołajkowych czapkach, tym razem na zajęciach online.

Do szkoły zawitał też nietypowy gość – św. Mikołaj, który dotarł do nas z dalekiej Laponii z workiem pełnym słodkości, co nasze  przedszkolaki przyjęły z wielkim entuzjazmem. Dla każdego dziecka znalazła się słodka niespodzianka. W szkole jak co roku można było poczuć wspaniały przypominający o świętach zapach pieczonych pierników, przygotowanych przez dzieci z oddziału przedszkolnego pod czujnym okiem opiekunów.

Podczas zajęć zdalnych uczniowie, tworzyli dekoracje, kartki świąteczne, śpiewali kolędy, układali życzenia oraz rozmawiali na temat tradycji bożonarodzeniowych.

Sylwia Orchowska